KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12779322
nr 1277 9322
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Blandteknik, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. Miljö. Signerad 1997, ca 118x87 cm
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
måndag 30 september 2019
kl 19:10:36
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist